Housing

“Mežaparka Rezidences” will cover 31ha large well-developed territory, which is a harmonious continuation of the historical neighbourhood of Mežaparks. The concept includes closed, private and landscaped territory, with villas, twin villas, row houses and apartment houses within it.

arrow-down

Nekustamie īpašumi Mežaparkā – pārdod premium klases villas un apartamentus

Augstākā līmeņa komforta nekustamie īpašumi Rīgā kļūst aizvien pieprasītāki gan vietējo pircēju, gan ārvalstu investoru vidū. Nekustamo īpašumu attīstības projekts “Mežaparka Rezidences” paplašina šo nekustamo īpašumu segmentu, nodrošinot vairāk nekā 200 ģimeņu ar premium klases dzīvokļiem, villām, divģimeņu villām un rindu mājām. Mūsdienīgu mājokļu cienītājiem “Mežaparka Rezidences” piedāvā plašas izvēles iespējas nekustamā īpašuma iegādei. Ekskluzīvo villu, apartamentu un privātmāju autori ir Latvijā un starptautiski atzīti arhitekti - Andris Kronbergs, Reinis Liepiņš, Gatis Didrihsons, Vladimirs Arsene, Atis Caune - , kuri, respektējot vēsturisko Mežaparka apbūvi, veidojuši mūsdienu prasībām atbilstošus mājokļus un tiem pieguļošās teritorijas. Unikālo dizaina villu, ģimenes māju un apartamentu celtniecībā izmantoti dabīgi un augstvērtīgi materiāli, veidojot mūsdienīgu interpretāciju par Mežaparka arhitektūras attīstību.

“Mežaparka Rezidences” – vērienīgākais nekustamo īpašumu attīstības projekts Baltijas valstīs

Nekustamo īpašumu attīstības projekts “Mežaparka Rezidences” ir viens no vērienīgākajiem un unikālākajiem dzīvojamo īpašumu attīstības projektiem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstu mērogā. Projekta “Mežaparka Rezidences” unikalitāti veido ne tikai ievērojamā kompleksa platība - 31 hektārs -, bet arī iespēja papildināt tradicionālo Mežaparka teritoriju ar mūsdienīgu nekustamo īpašumu. Mežaparks ir viena no rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītākajām Rīgas apkaimēm, pateicoties Ķīšezera tuvumam, apkaimes īpašajai aurai un savrupmāju apbūves ansamblim, kas vēsturiski veidots pēc dārzu pilsētas koncepcijas. Projekta “Mežaparka Rezidences” īstenošanas laikā pārdošanā tiks nodoti īpaši Mežaparka videi projektēti 145 nekustamie īpašumi - apbūves zemes gabali, villas, apartamenti un biroja ēkas.

Privacy policy

I have read Privātuma politiku and its conditions.