DALIES:

“Mežaparka Rezidencēs” spāru svētki Villai Camellia

Vakar, 2017. gada 26. septembrī, „Mežaparka Rezidencēs” tika svinēti spāru svētki Gata Didrihsona projektētajai dvīņu mājai „Villa Camellia”, kas nu ir ieguvusi kopskata veidolu.
Pasākuma laikā Domuss valdes priekšsēdētājs Ralfs Jansons pateicās būvniekam Selva Būve un visiem būvniecības procesā iesaistītajiem par līdz šim paveikto darbu un novēlēja veiksmīgu finišu. Dvīņu mājas ar 227 un 236 kv.m. platībām tiks nodotas ekspluatācijā 2018. gada februārī, kopā ar vēl divām savrupmājām šajā projektā- Villa Helenia un Villa Lavanda, kuru būvniecība arī ir uzticēta Selva Būvei.

„Šīs dvīņu mājas ir plānotas kā zema energopatēriņa ēkas. Lai to nodrošinātu, mājas risinājumos ir ievērtētas vairākas pasīvās mājas komponentes, piemēram, apkurināmo un neapkurināmo zonu nodalīšana, veidojot nepārtrauktu siltumizolācijas slāni, kontrolēta gaisa apmaiņa ēkā, jeb ēkas konstrukciju blīvuma nodrošināšana, ēku dzīvojamo zonu orientēšana uz dienvidiem, noēnošana logiem, aukstuma tiltu novēršana, kā arī augstas energoefektivitātes stikloto konstrukciju izmantošana”, pastāstīja ēku autors Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti).

Savukārt, SIA “Selva Būve” valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis uzsvēra, ka būvējot šo projektu, īpaši tiek domāts par visaugstākās kvalitātes materiāliem un mūsdienīgākajiem risinājumiem, kas ļauj projektu īstenot visaugstākajā līmenī un atbilstoši visām nepieciešamajām prasībām. „Mums ir liels gandarījums sadarboties ar vadošajiem speciālistiem būvuzraudzības, gan arī arhitektūras nozarē, kas spēj novērtēt kvalitatīvu un ilgtspējīgu būvniecību”, sacīja R.Orlovskis.

Šobrīd „Mežaparka Rezidencēs” ir pabeigta pirmā savrupmāja Villa Corylus, top vēl divas savrupmājas un šīs dvīņu mājas. Gada beigās tiks uzsākta arī 7 rindu māju sekciju un divu mazstāvu dzīvokļu ēku būvniecība (šobrīd būvniecības tenderis, rezultāti būs zināmi oktobra vidū). Kopumā šeit 31 ha platībā taps mājokļi vairāk nekā 200 ģimenēm, kā arī biroji un komerctelpas. Projekts ir iecerēts kā atvērta un harmoniska vieta dzīvošanai, strādāšanai un atpūtai.

Šobrīd projektā kopumā ir pārdoti 3 apbūves zemesgabali, vēl 3 ir rezervēti. Laikā no šī gada septembra līdz 2019.gadam plānots projektā investēt ap 20 miljoniem eiro dzīvokļu namu, dvīņu māju, rindu māju un biroja ēkas būvniecībā. Pirmie zemes gabalu īpašnieki savas privātmājas sāks būvēt jau šajā rudenī.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem