“Mežaparka Biroji”

Nomai pieejami vēl tikai 450 m2 ēkas 1.stāvā Jūsu birojam, dizaina studijai, restorānam.

arrow-down

A klases biroju noma

Izcila atrašanās vieta biznesa izaugsmei, kas sniedz nomniekiem iespēju izbaudīt Mežaparka harmoniju, vienlaikus atrodoties vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
Pārdomātais ēkas plānojums nodrošina pielāgojamas nomas platības no 200 m² līdz pat 1100 m² vienā stāvā, atbilstoši nomnieka biznesa vajadzībām.
Ēkai ir ērta piekļuve ar sabiedrisko transportu (11. tramvaja pietura pie ēkas), nodrošināta plaša pazemes un virszemes autostāvvieta, elektromobiļu uzlādes stacijas, velosipēdu novietnes.
Apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots, apzaļumots parks.

Stāvu plānojumi

Ēkas pirmajā stāvā iekārtota plaša halle un informācijas centrs apmeklētāju un viesu uzņemšanai, kā arī labierīcības un dušas telpa. Labā spārna komerctelpām iespējams izbūvēt atvērtu terasi

2. stāva telpas pilnībā iznomātas

3. stāva biroju telpas pilnībā iznomātas.

„Mežaparka birojs” ēkas pagrabstāvā ir iekārtota autostāvvieta, velosipēdu novietne, kā arī elektroauto uzlādes stacijas. Pagrabstāva autostāvvieta ar 52 automašīnu vietām iekārtota biroju nomnieku ērtībām, savukārt „Mežaparka birojs” apmeklētājiem automašīnu novietne iekārtota virszemes autostāvvietā. „Mežaparka birojs” pazemes autostāvvietu ar biroju telpām savieno lifts un kāpnes.

A-klases energoefektivitāte
Ilgtspējīga arhitektūra un dizains
Pielāgojami telpu plānojumi
Zaļa apkārtējā vide

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem