Biroju noma

Piedāvājam nomāt birojus un komerctelpas mājīgā, energoefektīvā A klases biroju ēkā. Piesakies uz telpu apskati jau tagad:

arrow-down

Biroju telpu noma

Biroju telpu noma jaunatklātajā “Mežaparka birojs” ēkā nomniekiem piedāvā augstākās kvalitātes darba un atpūtas konceptu. A klases biroju ēka, kas ir viena no mūsdienīgākajām un ilgtspējīgākajām nomas platībām Rīgā, ir nodota ekspluatācijā 2019. gada oktobrī. Biroja ēku “Mežaparka birojs” veido 3 stāvi ar kopējo iznomājamo telpu platību 3344 m², kā arī pazemes stāvs. Biroja telpu plānojums paredz ēkā divu veidu biroja telpu nomas iespējas – 1. stāvā vairākas veikalu platības ar atsevišķām ieejām, savukārt 2. un 3. stāvā – modernas biroju telpas. Viesu autostāvvietas ir izvietotas ap ēku, bet biroju darbinieki savas automašīnas un velosipēdus var novietot pazemes vai blakus esošajā virszemes autostāvvietā. “Mežaparka birojs” biroja telpu nomniekiem un viesiem nodrošina arī elektroauto uzlādes stacijas.

Ekskluzīva vide
Platības no XX līdz XX m2
Aprīkojums
Atpūtas iespējas

Biroja telpu plānojumi

„Mežaparka birojs” ir mūsdienīga un ilgtspējīga A klases biroju ēka, kas ir daļa no Rīgā unikāla nekustamo īpašumu attīstības koncepta „Mežaparka Rezidences”. Izcila atrašanās vieta biznesa izaugsmei, kas sniedz nomniekiem iespēju izbaudīt Mežaparka harmoniju, vienlaikus atrodoties vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
Biroju ēkas autors ir arhitekts Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti) un arhitektūra veidota tā, lai iekļautos kopējā “Mežaparka Rezidenču” konceptā, saglabājot Mežaparkam raksturīgo mazstāvu apbūvi un privātumu.
Pārdomātais biroja ēkas plānojums nodrošina pielāgojamas biroju nomas platības no 200 m² līdz pat 1100 m² vienā stāvā, atbilstoši nomnieku biznesa vajadzībām. Ēkas pirmais stāvs īpaši piemērots vairākām komercplatībām, piemēram, nelieliem veikaliem sākot no 38 m² vai restorāna izveidei ar iespēju izbūvēt atvērtu āra terasi.

Biroja ēkai ir ērta piekļuve ar sabiedrisko transportu un auto, plaša pazemes un virszemes autostāvvieta, elektromobiļu uzlādes stacija, velosipēdu novietne. Ēkas apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots apzaļumots parks.

Biroja ēkas „Mežaparka birojs” pirmajā stāvā atrodas komerctelpas veikalu, kafejnīcu un salonveikalu iekārtošanai. Nomniekiem pieejamas septiņas nomas platības no 38 m2 līdz 442.8m2. Ēkas pirmajā stāvā iekārtota plaša halle un informācijas centrs apmeklētāju un viesu uzņemšanai, kā arī labierīcības un dušas telpa. Pirmā stāva komerctelpām iespējams izbūvēt atvērtu terasi.

Biroja ēkas „Mežaparka birojs” otrajā stāvā ir izvietotas konferenču telpas un biroju telpas. „Mežaparka birojs” otrajā stāvā nomai pieejami astoņi biroji ar kopējo platību no 44m2 līdz 510.8m2. Plašākās biroja telpas ir aprīkotas ar privātām konferenču telpām, virtuves un atpūtas zonām, kā arī labierīcībām. Mazāko biroju telpu nomnieku ērtībām viesu uzņemšanas zona un labierīcības pieejamas otrā stāva koplietošanas telpās.

Biroju nomai ēkas trešajā stāvā ir iekārtotas astoņas biroja telpas ar platību no 44.3m2 līdz 283.4m2, kā arī koplietošanas pārrunu un konferenču telpa. Arī „Mežaparka birojs” trešā stāva biroji ir aprīkoti ar darba un sanāksmju telpām, atpūtas un virtuves zonām, kā arī sanitārajiem mezgliem. Birojiem, kuri nav aprīkoti ar individuālu sanitāro mezglu, labierīcības pieejamas trešā stāva koplietošanas telpās. Visas „Mežaparka birojs” biroju telpās izmantoti tikai augstākās kvalitātes apdares materiāli un biroju mēbeles.

„Mežaparka birojs” ēkas pagrabstāvā ir iekārtota autostāvvieta un velosipēdu novietne. Pagrabstāva autostāvvieta ar 52 automašīnu vietām iekārtota biroju nomnieku ērtībām, savukārt „Mežaparka birojs” apmeklētājiem automašīnu novietne iekārtota virszemes autostāvvietā. „Mežaparka birojs” pazemes autostāvvietu ar biroju telpām savieno lifts un kāpnes.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem