DALIES:

“Mežaparka Rezidencēs” ekspluatācijā nodota pirmā dzīvokļu māja

Investējot 5,3 miljonus eiro, nekustamo īpašumu projektu attīstītājs “Domuss” un būvniecības uzņēmums “Lerix” ekspluatācijā nodevuši pirmo dzīvokļu māju “Mežaparka Rezidencēs”- Jaunā Mežaparka ielā 36. Trīs stāvu ēkā izbūvēti 22 premium klases dzīvokļi, kā arī pazemes autostāvvieta.

Jaunajā ēkā, ko projektējis ASV arhitekts Vladimir Arsene, kopumā izvietoti 22 augstas klases dzīvokļi, kuru platība ir diapazonā no 60 līdz 245 kvadrātmetriem, attiecīgi no 2 līdz 4 istabām. Visi dzīvokļi ir ar pilnībā pabeigtu gala apdari. Katrs dzīvoklis aprīkots ar balkonu vai terasi un vitrīnas tipa logiem, kas ļauj maksimāli izbaudīt zaļo Mežaparka ainavu.

Projektā nodrošinātas arī 10 pagrabstāvā izbūvētas mantu glabātuves un 38 pazemes autostāvvietas.

Jauno dzīvokļu cenas ir no 2480 līdz 2800 eiro kvadrātmetrā. Savukārt pazemes autostāvvieta noteikta 20 000 eiro vērtībā par vienu vietu. Šobrīd 22% dzīvokļu šajā mājā ir rezervēti.

“Mežaparks ir lieliska vieta dzīvošanai – par to nav šaubu. Ja Jūsu gaumē nav jauna privātmāja, dvīņu vai rindu māja, piedāvājam lielisku alternatīvu – dzīvokļus ar plašiem, pārdomātiem plānojumiem zaļā, mierpilnā un drošā vidē ar pilnīgi jaunu infrastruktūru. Tepat, “Mežaparka Rezidencēs”, šajā mācību gadā darbu uzsāka bērnudārzs ar Rīgā iedibinātām tradīcijām un reputāciju – “Laumiņas Rezidence”. Nemitīgi domājam, kā padarīt mūsu projekta iedzīvotāju ikdienu vēl ērtāku un baudāmāku, esam atvērti idejām”, pauž “Domuss” valdes priekšsēdētājs Ralfs Jansons.

Mežaparka Rezidencēs šī ir pirmā dzīvokļu māja, bet jau oktobrī sagaidāma nākamo divu dzīvokļu māju nodošana ekspluatācijā – Jaunā Mežaparka ielā 32 un 34.

Bez dzīvokļiem projektā “Mežaparka Rezidences” iegādei pieejamas arī 7 rindu mājas, 2 villas un 6 dvīņu villas, kā arī privātās apbūves zemes gabali ar komunikācijām.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem