DALIES:

“Mežaparka Biroji” svin spāru svētkus

Topošajā biroju ēkā Mežaparka Biroji Ķelnes ielā 1 š.g. 21. janvārī nosvinēti spāru svētki, atzīmējot ēkas augstākā būvniecības punkta sasniegšanu. Ēka ir daļa no vērienīgākā dzīvojamā īpašuma attīstības projekta Baltijā „Mežaparka Rezidences”, kas paredz augstas kvalitātes dzīves, atpūtas un darba konceptu.

„Ir pagājuši vien četri mēneši, kopš ēkas pamatos tika iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm un, lūk, jau spāru svētki. Būtiskākā daļa būvniecības darbu jau ir noslēgusies, un tas nebūtu iespējams bez saliedēta kopdarba starp mūsu kolēģiem un ēkas būvnieku Citrus Solutions. Tāpēc vēlos teikt paldies ikvienam par ieguldījumu ēkas tapšanā un vienlaicīgi Mežaparka apkaimes dzīves un darba kvalitātes uzlabošanā.”, atzīmēja ēkas pasūtītāja SIA Domuss valdes priekšsēdētājs Ralfs Jansons.

Biroju ēku veidos 3 stāvi ar kopējo iznomājamo platību 3266 m². Telpu plānojums paredz ēkā divu veidu nomas platības – 1. stāvā ir iespēja izveidot vairākas komerctelpas ar atsevišķām ieejām, savukārt 2. un 3. stāvā – modernas biroju telpas. Viesu autostāvvietas būs izvietotas ap ēku, bet biroju darbinieki savas automašīnas un velosipēdus varēs novietot pazemes vai blakus esošajā virszemes autostāvvietā. Kopējās investīcijas ir 6,5 miljoni eiro. Plānots, ka tā tiks nodota ekspluatācijā 2019. gada rudenī.

Ēka tiek būvēta, balstoties uz ilgtspējīgas būvniecības pamatprincipiem. Tai ir A klases energoefektivitātes sertifikātu. Būvprojekta autors ir Gatis Didrihsons no biroja “Didrihsons un arhitekti”, interjera autore – Eva Staņeviča.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem