DALIES:

Mežaparka kaimiņi: „Ozo Golf Club” un „Mežaparka Rezidences” iedibina jaunu, ikgadēju sportisku tradīciju – golfa turnīru

Divu lielāko Mežaparka nekustamo īpašumu saimnieki – „Mežaparka Rezidences” un „Ozo Golf Club”, sadarbībā ar premium īpašumu tirgotāju „Baltic Sotheby’s International Realty” 14. maijā Ozo Golfa kluba laukumā organizē golfa turnīru „Mežaparka Rezidences Open”, liekot pamatu ikgadējam pasākumam ikvienam golfa mīļotājam un stiprinot zaļā un sportiskā Rīgas rajona tradīcijas.

„Mežaparka Rezidences Open” golfa turnīrā, kurā 14. maija plkst. 9 tiks uzsākta izspēle no visām bedrītēm, piedalīsies ap 100 golferu-amatieru, kuri sacentīsies trijās handikapu grupās dāmu un kungu konkurencē, noskaidrojot longest drive (7. bedre) un nearest to pin (13. bedre) labāko spēlētāju kopējā ieskaitē. Katrā grupā par uzvarētāju tiks noteikts tas, kurš iegūs visvairāk stableford punktu. Katras grupas pirmo triju vietu ieguvējus gaida vērtīgas balvas.

Lai piecu stundu garā turnīra laikā golferi nezaudētu savu sportisko formu un spētu uzturēt vienmērīgi augstu spēles sniegumu, sportistiem spēku turpināt iesākto palīdzēs Latvijā unikāls produkts: „Mežaparka Rezidences Open” golfa turnīram par godu „Lāču” maizes ceptuvē tapušais enerģijas batoniņš „Spēkam” ar dzērvenēm un upenēm.
Normunds Skauģis, „Lāču” maizes ceptuves īpašnieks, kurš personīgi cienās golferus ar enerģijas batoniņu un pēc sacensībām – ar svētku torti, ir gatavs pirms turnīra atklāt dažus receptūras noslēpumus. „Brīnumgardais našķis spēkam un enerģijai ir tapis tepat „Lāčos” no Latvijas ogām, kas papildinātas ar tumšo šokolādi un rīvmaizi. Spēka batoniņa sastāvā ir tikai pašas kvalitatīvākās izejvielas un Latvijas dabas veltes: rūpīgi izvēlētas, prasmīgi atlasītas un kopā liktas. Katrs „Lāču” gardums ir neatkārtojams meistardarbs. Lai katrā kumosā – spēks!” novēl maizniekmeistars.

Pie golfa laukuma sarežģītākās jeb pirmās grūtības pakāpes – 7. bedrītes, kura nes „Mežaparka Rezidences” vārdu, citi Mežaparka kaimiņi – vīna veikals „Vīna pietura” piedāvās vīna degustāciju, kā arī citus atspirdzinājumus un uzkodas.

Ikviens interesents aicināts piedalīties „Mežaparka Rezidences Open” golfa turnīrā, kurā varēs līdzi just saviem favorītiem un ne tikai iepazīt tuvāk šo sporta veidu, bet arī iepazīties ar „Mežaparka Rezidences” iecerēm, maketā aplūkojot vīziju par plānoto projekta attīstību un, iespējams, noskatīt savu nākamo mājvietu vienā no galvaspilsētas zaļākajiem un dzīvošanai iecienītākajiem rajoniem.
„Mežaparka Rezidences Open” golfa turnīrs notiek Vislatvijas Golfa dienas ietvaros.
Aicinām golfa spēlētājus pieteikties uz sacensībām „Mežaparka Rezidences Open” līdz 2016. gada 12. maijam plkst. 15 Ozo Golfa kluba recepcijā, pa e-pastu ozogolf@apollo.lv, vai pa tālr. 67394399.

Informācijai:
Projekts „Mežaparka Rezidences” ir viens no Rīgā lielākajiem nekustamo īpašumu projektiem platības ziņā – 31 hektārs. Koncepcijas autors ir arhitekts Andris Kronbergs, kurš izcili spējis apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.
Katru ēkas projektu šeit ir radījuši godalgoti Latvijas arhitekti. Koncepcijas ietvaros izstrādāti ekskluzīvi villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku ar premium klases apartamentiem projekti.
Vairāk par „Mežaparka rezidencēm” varat uzzināt www.mezaparks.lv

„Ozo Golf Club” ir pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā, kuru kopējais garums no profesionāļu izsitienu vietām ir 6400 m. Tas pārsteidz ar savu daudzveidību, jo laukuma arhitekts Robs Svedbergs idejas realizācijā pratis izmantot gan dzimtās Denveras (ASV) kalnainos motīvus, gan pielāgot spēlei plašo Ķīšezera krastu, izveidojot 16 mākslīgos dīķus un 50 smilšu bunkurus. 2005. gadā šī sporta bāze ieguva Latvijas nacionālās sporta bāzes statusu, kļūstot par valsts golfa izlašu mācību un treniņu galveno centru. „Ozo Golf Club” laukumā notiek gan visa mēroga Latvijas, gan arī starptautiskas golfa sacensības.

 

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem