DALIES:

Privātais bērnudārzs “Laumiņas Rezidence” nomās telpas biroju ēkā “Mežaparka birojs”

Jaunā A klases biroju ēkas “Mežaparka birojs” SIA noslēgusi līgumu ar privātās pirmsskolas izglītības iestādi “Laumiņas Rezidence” par telpu nomu Mežaparkā, Ķelnes ielā 1. Bērnudārzs apmeklētājiem būs atvērts jau 2020. gada septembrī.

Jaunā A klases biroju ēka “Mežaparka birojs” ir daļa no nekustamā īpašuma attīstības projekta “Mežaparka Rezidences”.

“Esam pagodināti, ka “Laumiņas Rezidence” izvēlējās tieši mūsu projektu. Ceram, ka bērni un viņu vecāki novērtēs gan bērnudārza kvalitāti, gan zaļo, kluso, un drošo vidi,” uzsver “Mežaparka birojs” nekustamā īpašuma attīstītāja SIA “Domuss” valdes priekšsēdētājs Ralfs Jansons.

Privātās pirmsskolas izglītības iestāde “Laumiņas Rezidences” tiks izvietota ēkas pirmajā stāvā, un aizņems 377 m², kas ļaus uzņemt 48 bērnus. Bērnudārzam būs atsevišķa ieeja ēkā no pagalma, kas ļaus nodalīt ēkas apmeklētāju plūsmas, paaugstinās drošību un veicinās sociālās distancēšanās prasību ievērošanu.

“Jaunajās telpās iecerēts izglītot trīs audzēkņu grupas, katrā uzņemot no 10 līdz 16 bērniem. Turklāt vienā no grupām plānots organizēt un vadīt mācību procesu angļu valodā. Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc dārziņiem galvaspilsētā ir aktuāls jautājums, novērtējam, ka viņi varēs pavadīt laiku modernā vidē un svaigā gaisā ar plašu rotaļu laukumu,” norāda privātās pirmsskolas izglītības iestādes “Laumiņas Rezidence” īpašniece Aija Liepiņa. Viņa piebilst, ka rindā uz privāto bērnudārzu “Mežaparka Rezidences” iedzīvotājiem tiks piedāvāta prioritārā kārtība.

Patlaban jaunajā biroju ēkā ir iznomāti 30% no telpām. Starp nomniekiem ir investīciju fonds “NCH Capital Inc.”, nekustamo īpašumu attīstītājs “Domuss”, PII “Laumiņas Rezidences” un multinacionālā korporācija, kas darbojas darba drošības, veselības aprūpes un patēriņa preču sfērā.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem