Par projektu

Unikāla dizaina villas, divģimeņu villas, rindu mājas un apartamenti. Mūsdienīga arhitektūra elitārā, zaļā un labiekārtotā vidē.

arrow-down

Koncepts

Koncepcijas autors ir Andris Kronbergs, kurš izcili spējis apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.
Katru ēkas projektu šeit ir radījuši godalgoti Latvijas arhitekti. Koncepcijas ietvaros izstrādāti ekskluzīvi villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku ar premium klases apartamentiem projekti. Iespējams iegādāties arī apbūves zemi individuālas villas būvniecībai.
Īpaša uzmanība pievērsta parka teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai.

Stāsts

Arhitekti

Villu konceptus izstrādājuši tādi Latvijā zināmi un godalgoti arhitekti kā Andris Kronbergs, Reinis Liepiņš, Gatis Didrihsons, Diāna Zalāne, Inga Pinķe, Atis Caune, kā arī ASV atzītais arhitekts Vladimirs Arsene.

Andris Kronbergs

Projektēšanas birojs ARHIS

Vladimir Arsene

Westfourth architecture

Reinis Liepiņš

Sudraba arhitektūra

Gatis Didrihsons

Didrihsons arhitekti

Atis Caune

CORE Projekts

Diāna Zalāne

Diānas Zalānes projektu birojs

Infrastruktūra

Labiekārtota teritorija
Teritorijas uzraudzība
Atpūtas zonas ar soliņiem
Bruģētas un apgaismotas ielas un gājēju celiņi
„Rīgas ūdens” ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli
Pilsētas gāzes pieslēgumi
Pilsētas elektroapgādes tīkli
Optiskais internets

Apsaimniekotājs

Lai nodrošinātu ilgtspējīgu, sakārtotu un pievilcīgu dzīves vidi iedzīvotājiem, SIA Envitex Latvia nodrošina kvalitatīvus apsaimniekošanas pakalpojumus.

Par attīstītāju

Projekta attīstītājs SIA DOMUSS ir ASV investīciju fondu grupas NCH nekustamo īpašumu attīstīšanas un pārvaldīšanas uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopš 1995. gada, īpašumu attīstībā ieguldot vairāk nekā 450 miljonus ASV dolāru.
DOMUSS realizēto projektu vidū ir gan luksusa klases un vidējās klases dzīvokļu ēkas, gan vienģimeņu māju ciemati, gan biroju ēkas, tirdzniecības parki un loģistikas centri. Uzņēmuma projektos vienlaikus tiek akcentēta kvalitāte un estētika, īpašu uzmanību pievēršot ilgtspējīgai attīstībai.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem