DALIES:

Mežaparka Rezidencēs uzsāk rezervācijas 2. un 3. dzīvokļu mājā

Arhitekta Gata Didrihsona projektēto mazstāvu dzīvokļu ēku būvniecība projektā “Mežaparka Rezidences” tika uzsākta pagājušā gada oktobrī. Šobrīd interesenti jau var sākt rezervēt sev tīkamos mājokļus. Ar šo abu dzīvokļu māju būvniecību, projekta “Mežaparka Rezidences” piedāvājuma klāsts tiek paplašināts ar kompaktākiem, līdz ar to cenā pieejamākiem dzīvokļiem. Dzīvokļu cenas šajās mājās ir sākot no 2300 Eur/m2.

Abu dzīvokļu māju – Jaunā Mežaparka ielā 32 un Jaunā Mežaparka ielā 34 – nodošana ekspluatācijā paredzēta šī gada oktobrī, kopumā piedāvājot 29 jaunus dzīvokļus platībā no 47 līdz 147 m2.
Topošajās ēkās būs pieejami dzīvošanai gatavi racionāla plānojuma 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti ilgtspējīgi un ekoloģiski augstākās kvalitātes materiāli.
Ēku fasāžu risinājumos ir atsauce uz vēsturiskā Mežaparka funkcionālismu. Dzīvokļi plānoti ar divpusēju orientāciju – logi iziet uz vismaz divām debespusēm, kas ļauj palielināt izsauļojumu telpās. Katram dzīvoklim ir privātā ārtelpa – terase vai balkons.
Iedzīvotāju ērtībām būs pieejamas noliktavas telpas pazemes stāvā. Virszemes autostāvvieta atradīsies abu ēku teritorijās.

Rezervācijām ir pieejami arī mājokļi pirmajā dzīvokļu mājā Jaunā Mežaparka ielā 36, kura tiks nodota ekspluatācijā jau šī gada jūnijā.

Jau aprīlī “Mežaparka Rezidencēs” ekspluatācijā tiks nodotas arī rindu mājas un vairākas privātmājas:
• Dvīņu villa Camellia
• Dvīņu villa Magnolia
• Dvīņu villa Linnea
• Villa Helenia

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem