DALIES:

„Mežaparka Rezidencēs” svinīgi atklāta pirmā uzbūvētā savrupmāja- “Villa Corylus”.

Vakar, 15. jūnijā, svinīgā gaisotnē Rīgas elitārajā un kultūras tradīcijām bagātajā rajonā – Mežaparkā- svinīgi tika atklāta projekta „Mežaparka Rezidences” pirmā savrupmāja „Villa Corylus”.

Mūsdienīgo rezidenci „Villa Corylus” projektējis ASV atzītais arhitekts Vladimirs Arsene („Westfourth Architecture”). Villa veidota ar atsauci uz Mežaparkam raksturīgo funkcionālisma stilu. Nama arhitektūra atklāj modernisma pamatvērtības: ārējā forma seko ērtai un pārdomātai iekšējai funkcijai, bez liekām ārišķībām. Īpaša vērtība villas projektā pievērsta tādam materiālam kā koks. Lielās stiklotās virmas nodrošina caurredzamību vērtīgāko skatu virzienā, bet lielie stiklojumi ar bīdāmajām durvīm vizuāli sapludina iekštelpu ar apkārtējo vidi. Plašas, segtas terases ļauj izbaudīt Mežaparka zaļo vidi: skatu uz dārzu un apzaļumoto kāpu.

Pasākuma svinīgo daļu ar uzrunu atklāja projekta attīstītāja – SIA „Domuss”- vadītājs Ralfs Jansons, kurš pateicās visiem par klātbūtni šajos pirmās villas atklāšanas svētkos un uzsvēra, ka SIA „Domuss” kā projekta attīstītāja mērķis vienmēr ir bijis, ir un būs – radīt klientiem tādu nākamā īpašuma vērtību, kas ir pieaugoša un likvīda. Tas attiecas uz visa veida apbūvi, kas šeit- “Mežaparka Rezidencēs”- plānota. Tāpat viņš uzsvēra, ka ir liels gods strādāt komandā ar vadošajiem speciālistiem gan būvniecības, būvuzraudzības, gan arī arhitektūras nozarē.

Svinīgajā pasākumā piedalījās un ar uzrunu klātesošos sveica arī arhitekte Anita Siliņa („Birojs T22”), kura ir villas autora Vladimir Arsene radītā projekta realizētāja Latvijā, villas būvnieka – SIA „Merks”- vadītājs Oskars Ozoliņš, būvuzraugs Sergejs Frolovs („Būvuzraugi LV”), kā arī projekta pārdošanas pārstāvji: premium segmenta nekustamo īpašumu uzņēmuma „Baltic Sotheby`s International Realty” valdes locekle Ilze Mazurenko.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī projekta pati pirmā kliente Anna Orlova, kura noticēja šim projektam ļoti agrīnā tā stadijā un pirmā iegādājās zemesgabalu „Mežaparka Rezidencēs”. Skaidrojot, kāpēc izvēlējusies šo vietu savas sapņu mājas būvniecībai, atzina, ka šis esot bijis viņas trešais mēģinājums iegādāties zemi Mežaparkā. „Ja tirgū nebūtu šis projekts, es tā arī neko nebūtu nopirkusi,” teica A. Orlova, sakot, ka šis ir bijis ļoti pārliecinošs, augstvērtīgs projekts. „Salīdzinot ar „veco” Mežaparku, šim projektam ir savas priekšrocības, piemēram, ir iespēja izvēlēties piemērotākā izmēra zemesgabalu, ir harmonisks, projektu vienojošs arhitektūras stils, ierīkotas modernas komunikācijas, labiekārtota teritorija, par kuru rūpēsies apsaimniekotājs, kā arī būs jauki kaimiņi,” projekta „Mežaparka Rezidences” priekšrocības uzskaitīja viņa. Ne mazāk būtisks faktors izvēlē ir bijusi projekta atrašanās vieta. Mežaparks ir prestižu privātmāju rajons ar mežu, parku un pastaigu vietām, sportošanas iespējām, ezeru, tīru gaisu, mieru un klusumu: netālu no pilsētas centra, taču vienlaikus prom no Rīgas burzmas un sastrēgumiem, piebilda A. Orlova.

Viens no lielākajiem projektiem Rīgā 31 ha platībā – „Mežaparka Rezidences”- ir dzīvojamo ēku projekts Rīgas elitārākajā un kultūras tradīcijām bagātajā rajonā – Mežaparkā (pie Kokneses prospekta, starp Ķīšezera ielu un Gustava Zemgala gatvi). Projekta ietvaros top izsmalcinātas villas, dvīņu villas, rindu mājas un mazstāvu ēkas ar premium klases apartamentiem, kā arī biroju ēka.
Kopumā projektā paredzēts izbūvēt mājvietas ap 200 ģimenēm.
Līdztekus nule kā pabeigtajai pirmajai villai – „Villa Corylus” pamati jau ir ielikti vēl trim villām, kuru autori ir vietējie arhitekti Gatis Didrihsons, Reinis Liepiņš un Atis Caune. Šo savrupnamu būvniecība uzticēta SIA „Selva Būve”.

2017.- 2018. gadā projekta ietvaros plānots uzbūvēt 4 villas, 2 dvīņu villas, 2 mazstāvu daudzdzīvokļu mājas un 7 rindu māju sekcijas. Privātai apbūvei, kas būs saskaņota ar kompleksa kopējo koncepciju, tiek piedāvāti 49 zemesgabali (platības sākot no 1200 m²).

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem