DALIES:

Ieguldot 8 miljonus eiro, “Mežaparka Rezidencēs” būvēs Dr. Mauriņa Vēnu klīniku

Rīgā, “Mežaparka Rezidencēs”, tiks būvēta Dr. Mauriņa Vēnu klīnika ar līdz šim modernāko aprīkojumu Baltijā. Klīnikas būvniecību plānots sākt nākamgad, un iecerēts, ka filiāle pacientiem būs pieejama 2023. gada pavasarī. Kopējās projekta izmaksas – aptuveni 8 miljoni eiro. Klīnikas iegādātā zemes gabala platība “Mežaparka Rezidencēs” ir 5497 m2.
“Esam gandarīti, ka Dr. Mauriņa Vēnu klīnika izvēlējās tieši mūsu projektu savas jaunās klīnikas būvniecībai. Pasaules līmeņa veselības iestāde, kāda tā ir iecerēta, noteikti būs liels ieguvums ne tikai Mežaparka, bet visas Latvijas iedzīvotājiem un viesiem,” pauž SIA “Domuss” valdes priekšsēdētājs Ralfs Jansons.
Iecerēts, ka jaunās Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas platība būs ap 3800 kvadrātmetru, tā atradīsies iepretim ēkai “Mežaparka biroji”. Tāpat kā biroju ēkas, arī plānotās klīnikas projekta autors ir arhitektu birojs “Didrihsons arhitekti”. Pēc biroja vadošā arhitekta Gata Didrihsona vārdiem klīnikas arhitektūra ir askētiska, racionāla, tehnoloģiski gudra un medicīnas vajadzībām atbilstoša, tomēr reizē arī eleganta un smalka. “Baltais būvapjoms saudzīgi iesēdināts starp divām esošajām koku rindām, vienotā harmonijā un īpaši pārdomāti risinot teritorijas labiekārtojumu, ēkas arhitektūru un interjeru. Uzsvars uz vietējo ražotāju materiālu pielietojumu un augstu detaļu kvalitāti”- stāsta G. Didrihsons.
Ārstniecības iestādē būs privātās ķirurģijas, fleboloģijas, proktoloģijas, dermatoloģijas, diagnostikas, estētikas un ginekoloģijas nodaļa. “Līdz ar klīnikas atklāšanu Baltijā kļūs pieejama līdz šim nebijusi iegurņa dziļo vēnu saslimšanu diagnostika un ārstēšana. Jaunā klīnika sniegs iespēju vismodernākās asinsvadu saslimšanu diagnostikas un ārstēšanas metodes apvienot vienuviet,” uzsver Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas vadītājs Prof. Uldis Mauriņš. Viņš skaidro, ka fleboloģijas pakalpojumus līdztekus virspusējo vēnu operācijām papildinās arī dziļo vēnu saslimšanu diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumi, bet proktoloģijas pakalpojumus – plaša resnās zarnas saslimšanas diagnostika un ārstēšana, kā arī mazinvazīvas ķirurģiskās operācijas.
Prof. Uldis Mauriņš prognozē, ka līdz ar jaunās klīnikas atvēršanu nepieciešamos ārstniecības pakalpojumus varēs saņemt vairāk nekā 100 000 pacientu pašreizējo 67 000 pacientu vietā.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem