DALIES:

“Mežaparka Rezidencēs” aizvadīts darījumiem bagāts gads

“Mežaparka Rezidences” jaunais dzīvojamais rajons ir viens no vērienīgākajiem īpašumu attīstības projektiem Latvijā, iegādei piedāvājot premium dzīvokļus, rindu un dvīņu mājas, kā arī villas un privātās apbūves zemes gabalus. Plānots, ka, noslēdzoties visām projekta attīstības kārtām, vēsturiskais Mežaparks tiks papildināts ar jaunu un mūsdienīgu dzīvojamo kvartālu 31 hektāra platībā. Šobrīd apbūvēta ir trešdaļa no visas projekta teritorijas un attīstītāja novērojumi liecina, ka pieprasījums pērn pēc mājokļiem ir bijis gana liels un kopumā aizvadīts darījumiem bagāts gads.

Dzīvokļi.
Šobrīd jau ir pārdota puse no visiem “Mežaparka Rezidences” dzīvokļiem (kopumā 51) un pieprasījums līdz šim bijis tik liels, ka lielākā daļa dzīvokļu savus saimniekus atraduši pērnā gada 11 mēnešos. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari, daži no tiem ir mēbelēti. “Mežaparka Rezidences” dzīvokļi ir lieliska iespēja tiem, kuri vēlas paši baudīt dzīvi Mežaparkā, gan tiem, kuri labprāt vēlas investēt, iegādājoties likvīdu īpašumu, uzreiz izmantojot iespēju to nodot īres tirgū, bez papildu tēriņiem, kas saistīti ar mājokļa iekārtojumu.

Visos dzīvokļos logi vērsti uz vismaz divām debespusēm, kas ļauj palielināt izsauļojumu telpās. Katram dzīvoklim ir privātā ārtelpa – terase vai balkons, savukārt pirmā stāva dzivokļiem ir tā sauktās zaļās terases ar papildu atpūtas zonu. Fasāžu risinājumos ir atsauce uz vēsturiskā Mežaparka funkcionālismu. Iedzīvotāju ērtībām pieejamas noliktavas telpas pazemes stāvā, kā arī virszemes un pazemes autostāvvietas. Ir padomāts arī par elektroauto īpašniekiem un viņu iespējām savu spēkratu ērti uzlādēt mājas teritorijā. Šobrīd projektā ir divas elektroauto uzlādes vietas, taču šī gada laikā plānots uzstadīt vēl divas papildu stacijas.

Šobrīd Jaunā Mežaparka ielā 32 un 34 no 29 dzīvokļiem ir palikuši vien 10, savukārt Jaunā Mežaparka ielā 36 šobrīd pieejami 13 no 22 dzīvokļiem.

Vairāk par iegādei pieejamajiem dzīvokļiem iespējams uzzināt šeit.

Rindu mājas un dvīņu villas.
Līdz šim veiksmīgi ilgtermiņā izīrēti arī daļa no “Mežaparka Rezidences” ekskluzīvajiem mājokļiem – divas rindu mājas un divas dvīņu villas. Attīstītāja novērojumi liecina, ka šo īpašumu potenciālajiem pircējiem/investoriem, turpinot mājas piedāvāt īres tirgū, tiek piedāvāta ~5% atdeve. Šobrīd šajā segmentā īres mājokļi vairs nav pieejami, bet ņemot vērā pieprasījumu premium īres segmentā, gada nogalē “Mežaparka Rezidences” attīstītāji vienojušies par vēl 5 papildu mājokļu iekārtošanu un izbūvi pilnā apdarē (vēl divas rindu mājas, divas dvīņu mājas un viena villa), un tās īrei varētu būt pieejamas šī gada pavasarī.

Biroji.
“Mežaparka Birojos” šobrīd ir iznomāti 80% telpu, ir izbūvēta papildus virszemes autostāvvieta, kā arī plānots uzstādīt vēl divas elektroauto uzlādes stacijas (šobrīd jau ir pieejamas divas šādas stacijas). Šobrīd “Mežaparka Biroji” ēkai tiek veikta arī BREEAM-in-use sertifikācija, virzot projektu uz ilgtspējīgu attīstību nākotnē, jo ilgtspējīgas ēkas patērē mazāk resursu un enerģijas, tām ir zemākas uzturēšanas izmaksas, labāka investīciju atdeve, kā arī veselīgāka vide, kas sekmē darbinieku produktivitāti. Ēku ilgtspējas sertifikāti (BREEAM, LEED u.c.) ir svarīgi ne tikai nomniekiem, bet arī investoriem, to nozīmei nākotnē aizvien pieaugot.

Par brīvajām telpām “Mežaparka Birojos” vairāk iespējams uzzināt šeit.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem