DALIES:

Kā izskatās jaunie demo dzīvokļi “Mežaparka Rezidencēs”?

Šajā rudenī “Mežaparka Rezidencēs” ir tapuši divi jauni demo dzīvokļi. Lieliska iespēja iegādāties un sākt dzīvot uzreiz, vai veiksmīgi izīrēt!

Jaunā Mežaparka iela 34 – 2: dzīvokļa interjers- oda Mežaparka priedei. Dizainere Eva Staņeviča domājot par šī mājokļa iekārtojumu, iedvesmojās no priedes mizas faktūras un meža zaļo toņu dažādības, izpildot to vienkāršā, skandināviskā un elegantā stilā. Dzīvoklis ir kompakts, bet tajā pašā laikā pārdomāts un ērts. Jāizceļ ir 12 kv.m. lielā un mājīgā terase, kas mājoklim Mežaparkā ir pievienotā vērtība.

Iekštelpas:         35.6 kv.m.
Terase:               12 kv.m.
Istabu skaits:     2
Stāvs:                  1/3
Cena:                  € 134 100 (aprīkojums iekļauts cenā)

Jaunā Mežaparka iela 32 – 2: plašs un ērts dzīvoklis ar divām atsevišķām guļamistabām. Dizainere Kristina Kokina, iekārtojot šo dzīvokli, radusi iedvesmu zemes pasteļtoņos, izveidojot siltu, bet modernu gaisotni ar vieglu retro pieskaņu. Dabas klātbūtne, vienkāršība un uzticamība ir šī dzīvokļa iekārtojuma moto. Dzīvoklim ir plaša terase ar pieguļošo zaļo zonu.

Iekštelpas:         67.9 kv.m.
Terase:               23.4. kv.m.
Istabu skaits:     3
Stāvs:                  1/3
Cena:                  € 225 300 (aprīkojums iekļauts cenā)

Dzīvokļu mājas Jaunā Mežaparka ielā 32 un 34 ir tapušas pēc godalgotā arhitekta Gata Didrihsona (Didrihsons arhitekti) projekta. Tās izceļas ar teicamu energoefektivitāti, efektīviem plānojumiem un pateicīgu atrašanās vietu.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem