DALIES:

Jau otro gadu pēc kārtas notiek golfa turnīrs „Mežaparka Rezidences Open”

Sestdien, 20. maijā, Ozo Golfa kluba laukumā notika turnīrs „Mežaparka Rezidences Open 2017”. Šo sportisko tradīciju pagājušajā gadā iedibināja divu lielāko Mežaparka nekustamo īpašumu saimnieki: „Mežaparka Rezidences” un „Ozo Golf Club”, sadarbībā ar premium nekustamo īpašumu tirgotāju „Baltic Sotheby’s International Realty”.

Brīnišķīgu laikapstākļu lutināti turnīrā piedalījās 100 golferu-amatieru, kuri tāpat kā pagājušajā gadā sacentās trijās handikapu grupās dāmu un kungu konkurencē, noskaidrojot longest drive (7. bedre) un nearest to pin (13. bedre) labāko spēlētāju kopējā ieskaitē. Katrā grupā par uzvarētāju tika noteikts tas, kurš ieguva visvairāk stableford punktu. Katras grupas pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma vērtīgas balvas, ko bija sagādājuši turnīra organizatoru lieliskie sadarbības partneri: interjera salons IMAGEHOUSE, luksus klases multizīmolu veikals PLAZA, interjera un dizaina priekšmetu veikals ALANDEKO, vīna veikals Vīna Pietura, kā arī restorāns M’archers.

Tāpat kā pirmajā turnīrā pagājušajā gadā, arī šogad golferiem enerģijas atjaunošanai tika piedāvāti maizes ceptuvē „Lāči” tapušie enerģijas batoniņi „Spēkam”, šoreiz- ar upenēm un cidonijām. Tas ir Latvijā unikāls produkts, kura ražošana tika uzsākta pagājušajā gadā „Mežaparka Rezidences Open” golfa turnīram par godu. Spēka batoniņa sastāvā ir tikai pašas kvalitatīvākās izejvielas un Latvijas dabas veltes.

Turpinot tradīciju, pie golfa laukuma sarežģītākās, jeb pirmās grūtības pakāpes – 7. bedrītes, kura nes „Mežaparka Rezidences” vārdu, citi mūsu kaimiņi – vīna veikals „Vīna pietura” piedāvāja vīna degustāciju, kā arī citus atspirdzinājumus un uzkodas.

Turnīra noslēgumā, apbalvošanas ceremonijas laikā „Mežaparka Rezidences” pārdošanas vadītāja Oksana Dmitrijeva pateicās lieliskajiem golferiem un uzsvēra: „Mēs ļoti ceram, ka šis turnīrs kļūs par Ozo Golfa kluba sezonas atklāšanas vadošo pasākumu un turnīra waiting-list kļūs ar katru gadu garāka. Ceram Jūs satikt arī ārpus šī brīnišķīgā laukuma, tepat kaimiņos- mūsu Mežaparka Rezidencēs”.

Informācijai:
Projekts „Mežaparka Rezidences” ir viens no Rīgas lielākajiem nekustamo īpašumu projektiem platības ziņā – 31 hektārs. Koncepcijas autors ir arhitekts Andris Kronbergs, kurš izcili spējis apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.
Katru ēkas projektu šeit ir radījuši godalgoti Latvijas un ārzemju arhitekti. Koncepcijas ietvaros tiek realizēti ekskluzīvi villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku ar premium klases apartamentiem projekti.
Vairāk par „Mežaparka rezidencēm” varat uzzināt www.mezaparks.lv

„Ozo Golf Club” ir pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā, kuru kopējais garums no profesionāļu izsitienu vietām ir 6400 m. Tas pārsteidz ar savu daudzveidību, jo laukuma arhitekts Robs Svedbergs idejas realizācijā pratis izmantot gan dzimtās Denveras (ASV) kalnainos motīvus, gan pielāgot spēlei plašo Ķīšezera krastu, izveidojot 16 mākslīgos dīķus un 50 smilšu bunkurus. 2005. gadā šī sporta bāze ieguva Latvijas nacionālās sporta bāzes statusu, kļūstot par valsts golfa izlašu mācību un treniņu galveno centru. „Ozo Golf Club” laukumā notiek gan visa mēroga Latvijas, gan arī starptautiskas golfa sacensības.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem