DALIES:

Īrei tiek piedāvātas villas un rindu mājas “Mežaparka Rezidencēs”

Grūti iedomāties vēl labāku vietu par Mežaparku, kur dzīvot ģimenei, it sevišķi tagad, kad straujiem soļiem tuvojas vasara. Pie Ķīšezera un vēsturiskā Mežaparka plašajā meža masīvā vietas pietiks visiem, pat šajā epidemioloģiski saspringtajā situācijā. Ņemot vērā apkaimes daudzveidīgās iespējas, katrs atradīs sev patīkamus sporta, izklaides un atpūtas veidus – gan Mežaparka centrālajās vietās, gan dodoties tālāk dabā, attālinoties no cilvēku burzmas.

Šobrīd Mežaparka dzīvojamais fonds īres segmentā ir papildināts ar augstvērtīgiem, pilnīgi jauniem mājokļiem- projektā “Mežaparka Rezidences” īrei pieejamas gan rindu mājas, gan ģimenes dvīņu māja “Villa Linnea”. Rindu mājas iespējams īrēt, sākot no 2 500 EUR mēnesī, bet dvīņu villa pieejama par 3 500 EUR mēnesī.

RINDU MĀJAS

Rindu mājas projektā “Mežaparka Rezidences” apvieno mūsdienu arhitektūras tendences un inovācijas ar teicamu būvniecības kvalitāti. Septiņu sekciju rindu māju projekta autors ir starptautiski atzītais arhitekts Vladimir Arsene (Westfourth Architecture, ASV), kurš, Mežaparka vēsturiskās auras iedvesmots, te radījis izsmalcinātu un funkcionālu dzīvojamo vidi.

Šobrīd īrei tiek piedāvātas divas no septiņām rindu mājām. Tās ir ar pilnu, augstvērtīgu gala apdari, santehniku un mēbelēm. Rindu māju iekštelpu platības ir 234 m2 līdz 270 m2 (četras līdz piecas istabas), un terases no 29 m2 līdz 58 m2. Katrai no šīm rindu mājām ir 3 sanmezgli, garāža un privāts dārzs 300 m2 platībā.

DVĪŅU VILLA LINNEA

“Mežaparka Rezidences” dvīņu mājas ir mūsdienīga interpretācija par Mežaparka apbūvi, kas ļauj izbaudīt vēsturiskās dārzu pilsētas īpašo auru, dzīvojot mūsdienu prasībām atbilstošos mājokļos. Dvīņu māju autori ir arhitekti Gatis Didrihsons un Vladimir Arsene. Dzīvojamās mājas projektētas, iedvesmojoties no Mežaparka vēsturiskās savrupnamu apbūves, veidojot piederības sajūtu un dabisku šī elitārā dzīvojamā rajona turpinājumu.

339 m2 plašā dvīņu māja “Villa Linnea”, kas šobrīd pieejama arī īrei, izceļas ar plašu, bet pārdomātu un funkcionālu plānojumu. Te māju sajūtu atradīs liela ģimene – villā ir piecas istabas, plašas terases, vairāki sanmezgli un piemājas dārzs 619 m2 platībā. Māja ir ar pilnu, augstvērtīgu gala apdari un iebūvētu santehniku. Virtuves un garderobju izbūve un uzstādīšana iespējama 1,5 mēneša laikā no vienošanās ar īrnieku.

Dvīņu māja “Villa Linnea” ir mūsdienu arhitektūras piemērs. Ēkas ekskluzivitāte tiek apliecināta ar vienkāršiem un atturīgiem arhitektoniskajiem risinājumiem, savukārt pārdomātais apdares materiālu pielietojums un detaļu izpildījums liecina par augstu kvalitāti. Ēku mūsdienīgais interjers un ārtelpas dizaina risinājumi organiski papildina ēkas arhitektūru. Lielie stiklojumi vizuāli saista iekštelpu ar gleznaino un zaļo Mežaparka vidi ārpusē. Īpašu noskaņu ēkai piešķir nakts apgaismojums – terašu segumā un pārsegumos iestrādāti gaismas ķermeņi.

Vairāk par īres iespējām iespējams uzzināt, sazinoties ar mūsu projekta pārdošanas pārstāvi Oksanu Dmitrijevu: info@mezaparks.lv; +371 2866 0033.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem