arrow-down

“Villas Magnolia” interjera dizains veidots, balstoties uz ilgtermiņā noturīgām vērtībām, kombinējot materiālus, izvēloties tonalitātes, iekļaujot ikoniskus dizaina objektus un dekoratīvos elementus, neaizmirstot arī par šī brīža aktuālajām tendencēm, kas harmoniski intergrētas kopējā dizainā.
Sienu un griestu apdare veidota kaļķakmens apmetuma tehnikā, kas piešķir struktūru un sienas iegūst vispārēju dekoratīvu izskatu.
Koka dēļu grīdas apdares dizains izvēlēts no BAUWERK ražotāja Formpark kolekcijas, kas piedāvā īpašā tehnikā apstrādātus koka dēļus.
Vannas istabu dizainā dominē AGAPE santehnikas modeļi un MUTINA flīzes. Abi šie ražotāji viennozīmīgi ir līderi dizainā savā jomā. Īpašu akcentu piešķir melnas apdares detaļas.
Arī mābeļu un gaismekļu izvēlē priekšroka dota zināmiem zīmoliem kā VITRA, MOLTENI, POLIFORM, VIBIA, DELTALIGHT, OLUCE.
Virtuves galvenais akcents ir masīva nerūsošā tērauda sala. Darba zonu plānojums atbilst vadošo virtuvju ražotāju ieteikumiem.
Ēdamzonai izvēlēti īpaši materiālu salikumi – betona galds un CARL HANSEN koka krēsli ar pinuma tekstūras sēdekli.
Guļamistabu dizains ir lakonisks ar krāsu akcentiem paklājos. Saimnieku guļamistabā izmantoti ekskluzīvie CC-TAPIS paklāji, kurus kā mākslas dabus klāj ne vien uz grīdas bet arī uz sienas.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem