Biroji

“Mežaparka Rezidences” piedāvā kvalitatīvu vidi un telpas kā atpūtai, tā biznesam.

arrow-down

Iespējas

Jaunā A klases biroju ēka "Mežaparka birojs" ir nodota ekspluatācijā 2019. gada oktobrī. Ēku veido 3 stāvi ar kopējo iznomājamo platību 3344 m² un pazemes stāvs. Telpu plānojums paredz ēkā divu veidu nomas platības – 1. stāvā vairākas veikalu platības ar atsevišķām ieejām, savukārt 2. un 3. stāvā – modernas biroju telpas. Viesu autostāvvietas ir izvietotas ap ēku, bet biroju darbinieki savas automašīnas un velosipēdus varēs novietot pazemes vai blakus esošajā virszemes autostāvvietā. Nodrošinātas arī elektroautouzladēs stacijas.

Biroji

Veikali

Bērnudārzs

Restorāns/Fitness

Projekta "Mežaparka Rezidences" iedzīvotāju un viesu ērtībām tiek izstrādāta koncepcija fitnesa centra, kā arī restorāna vai kafejnīcas izveidei.

Plānojumi

„Mežaparka birojs” ir mūsdienīga un ilgtspējīga A klases biroju ēka, daļa no unikāla nekustamo īpašumu attīstības koncepta „Mežaparka Rezidences”. Izcila atrašanās vieta biznesa izaugsmei, kas sniedz nomniekiem iespēju izbaudīt Mežaparka harmoniju, un vienlaikus atrodoties vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
Biroju ēkas autors ir arhitekts Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti) un arhitektūra veidota tā, lai iekļautos kopējā “Mežaparka Rezidenču” konceptā, saglabājot Mežaparka tik raksturīgo mazstāvu apbūvi un privātumu.
Pārdomātais ēkas plānojums, atbilstoši nomnieku biznesa vajadzībām, nodrošina pielāgojamas biroju platības no 200 m² līdz pat 1100 m² vienā stāvā. Ēkas pirmais stāvs īpaši piemērots vairākām komercplatībām, piem., nelieliem veikaliem sākot no 38 m² vai restorāna izveidei ar iespēju izbūvēt atvērtu āra terasi.

Birojam ir ērta piekļuve ar sabiedrisko transportu un auto, plaša pazemes un virszemes autostāvvieta, elektromobiļu uzlādes stacija, velosipēdu novietne. Ēkas apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots apzaļumots parks.

1. stāvā atrodas komerctelpas, iespējams izbūvēt atvērtu terasi.

Otrajā stāvā būs pieejamas konferenču telpas un biroju telpas.

Trešajā stāvā būs pieejamas konferenču telpas un biroju telpas.

Pagrabstāvā ir autostāvvietas un velosipēdu novietne.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem