DALIES:

Ikgadējā “Mežaparka Rezidences Open” golfa turnīrā noskaidroti 11 labākie golferi

Sestdien, 19. maijā “Ozo Golf Club” norisinājās gadskārtējais “Mežaparka Rezidences Open” golfa turnīrs. Turnīra organizatori ir nekustamo īpašumu projektu attīstītājs SIA DOMUSS, sadarbībā ar premium segmenta nekustamo īpašumu pārdevēju SIA “Baltic Sotheby`s International Realty”; turnīra dalībniekus ar balvām atbalstīja – SIA “PRIKE Latvija”, veikals “Vīna Pietura”, Grand Hotel Kempinski Riga, dizaina veikals IMAGEHOUSE u.c.

Plkst. 8:00 „Ozo” golfa laukumā tika dots starts stableford punktu spēlei trijās handikapa grupās kungiem un dāmām (amatieriem, atsevišķā vērtējumā) – no 1. un 10. bedrītes. Sacensības notika saskaņā ar Karaliskā un Sentendrjūsas Golfa kluba apstiprinātiem golfa noteikumiem un „Ozo Golf Club” vietējiem noteikumiem.

Turnīrs ik gadu ir plaši apmeklēts, sestdien tajā kopumā piedalījās 98 golfa spēles mīļotāji. Katrā grupā par uzvarētāju tika noteikts tas spēlētājs, kurš savāca visvairāk stableford punktu, un tika apbalvoti katras grupas pirmie trīs vietu ieguvēji.

Kungu konkurencē bija divas grupas: HCP 0-13 grupā 1. vietu ieguva Valters Durevskis 2. vietu- Sebastians Krols bet 3. vietu- Ints Krasts, savukārt kungu HCP 14-36 grupā visspēcīgākais no konkurentiem bija Andris Rimkevičs, 2. vietu izcīnīja Jānis Viļums, bet 3. vietā iekļuva Jānis Ozols.

Dāmu grupas vērtējumā par turnīra uzvarētāju tika atzīta Aija Veisa, 2. vietā- Dana Zālīte, bet 3. vietu izcīnīja Santa Daugaviņa.

Sacensību laikā tika noskaidrots longest drive (7. bedre) un nearest to pin (13. bedre) uzvarētājs kopējā ieskaitē. Par golfa laukuma sarežģītākās, jeb pirmās grūtības pakāpes- 7. bedrītes – kas nes arī “Mežaparka Rezidences” vārdu, longest drive uzvarētāju kļuva Marija Jučmane, savukārt nearest to pin (13. bedre) uzvarētājs ir Māris Zaķītis.

Visi 11 labākie golferi saņēma turnīra organizatoru sarūpētās balvas.

Papildus informācijai:

• Par SIA “Domuss”:
SIA “Domuss” ir ASV investīciju fondu grupas NCH uzņēmums, kopš 1995.gada. Attīstīto projektu vidū ir dzīvojamās un biroju ēkas, ekskluzīvs daudzdzīvokļu komplekss Ģipša fabrika Ķīpsalā (2.kārta), Felicity Apartments- pirmais BREEAM setificētais dzīvokļu projekts Baltijā, privātmāju ciemati Pierīgā, tirdzniecības objekti (tostarp modes un iepirkšanās centrs Riga Plaza), noliktavu un loģistikas centri.

• Par SIA „Baltic Sotheby`s International Realty”:
Jau 8. gadu ekskluzīvi pārstāv pasaulslavenā augstākās klases nekustamo īpašumu uzņēmuma „Sotheby’s International Realty” zīmolu Baltijas valstīs. SIA DOMUSS partneris projekta “Mežaparka Rezidences” mājokļu un apbūves zemes pārdošanā.

• Par „Ozo Golf Club”:
Pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā, kuru kopējais garums no profesionāļu izsitienu vietām ir 6400 m. Tas pārsteidz ar savu daudzveidību, jo laukuma arhitekts Robs Svedbergs idejas realizācijā pratis izmantot gan dzimtās Denveras (ASV) kalnainos motīvus, gan pielāgot spēlei plašo Ķīšezera krastu, izveidojot 16 mākslīgos dīķus un 50 smilšu bunkurus. 2005. gadā šī sporta bāze ieguva Latvijas nacionālās sporta bāzes statusu, kļūstot par valsts golfa izlašu mācību un treniņu galveno centru. „Ozo Golf Club” laukumā notiek gan visa mēroga Latvijas, gan arī starptautiskas golfa sacensības.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem