DALIES:

Aizvadīts ikgadējais golfa turnīrs “Mežaparka Rezidences Open”

Aizvadītajā sestdienā, 18. jūlijā, “Ozo Golf Club” jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās golfa turnīrs “Mežaparka Rezidences Open”. Turnīra dalībniekus sveica projekta “Mežaparka Rezidences” attīstītājs SIA Domuss, kā arī otro gadu pēc kārtas turnīru ar balvām atbalstīja dizaina salons Inspira ar premium klases zīmola Hästens aksesuāriem.
Plkst. 8:00 „Ozo” golfa laukumā tika dots starts stableford punktu spēlei trijās handikapa grupās kungiem un dāmām– no 1. un 10. bedrītes saskaņā ar izlozi. Sacensības notika saskaņā ar Karaliskā un Sentendrjūsas Golfa kluba apstiprinātiem golfa noteikumiem un „Ozo Golf Club” vietējiem noteikumiem.
Turnīrā kopumā piedalījās 95 golfa spēles mīļotāji. Katrā grupā par uzvarētāju tika noteikts tas spēlētājs, kurš savāca visvairāk stableford punktu, un tika apbalvoti katras grupas pirmie trīs vietu ieguvēji.
Kungu konkurencē bija divas grupas: HCP 0-13 grupā 1. vietu ieguva Kristaps Zālītis 2. vietu- Vilis Krištopāns bet 3. vietu- Lauris Mežsargs, savukārt kungu HCP 14-36 grupā visspēcīgākais no konkurentiem bija Artjoms Dašutins, 2. vietu izcīnīja Sergey Glukhov, bet 3. vietā turnīru noslēdza Konstantins Peredistijs.
Dāmu grupas vērtējumā par turnīra uzvarētāju tika atzīta Laura Kalniņa, 2. vietā- Ilze Krūskopa- Kaleine, bet 3. vietu izcīnīja Dana Zālīte.
Sacensību laikā tika noskaidrots un sveikts arī longest drive un nearest to pin uzvarētājs kopējā ieskaitē. Par golfa laukuma sarežģītākās, jeb pirmās grūtības pakāpes- 7. bedrītes – kas nes arī “Mežaparka Rezidences” vārdu, longest drive uzvarētāju kļuva Laila Forstmane, savukārt nearest to pin (13. bedre) uzvarētājs ir Edvīns Mazjānis.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem